GWARANCJA – 36 miesięcy w standardzie!

W świecie motocykli istnieje wiarygodna alternatywa w odpowiedniej cenie i bez straty dla jakości. Przekonaj się, że HYOSUNG właśnie jest tą alternatywą!
Recepta na sukces marki HYOSUNG na wszystkich rynkach jest taka sama:

 

NAPRAWDĘ DOBRE MASZYNY, ABSOLUTNIE UCZCIWA CENA i SŁYNNY NIEZAWODNY SERWIS

 

3-letnia gwarancja bez limitu kilometrów
Tylko Ty, Twoja maszyna i droga. Nic więcej nie jest potrzebne, a my nie chcemy zaburzać tej harmonii. Dlatego oferujemy Ci w standardzie 36 miesięcy gwarancji na cały pojazd bez limitu kilometrów, abyś mógł zaufać swojej maszynie i czerpać przyjemność z jazdy. Gwarancja chroni przed wadami fabrycznymi materiałów bądź błędami wykonania. Szczegółowe warunki gwarancji znajdziesz w książce pojazdu.

Części zamienne HYOSUNG Parts

Motocykle HYOSUNG to połączenie wysokiej jakości komponentów tworzących Twój pojazd. Stosując podczas okresowych przeglądów oryginale części HYOSUNG Parts, będziesz przez długi czas cieszył się jakością i niezawodnością swojego motocykla. Oferowane przez nas oryginalne części zamienne są takie same, jak części użyte do produkcji Twojego pojazdu.
Wszystkie części zamienne do motocykli HYOSUNG zostały dokładnie skatalogowane, a opracowany system dystrybucji części zamiennych w Europie pozwala sprawnie zaopatrywać salony dealerskie w potrzebne komponenty.
Oryginalne części zamówisz u wszystkich autoryzowanych dealerów HYOSUNG w Polsce.